Traktorių bei kitos žemės ūkio technikos galingumo didinimas

 

Kodėl verta didinti traktoriaus ar kitos žemės Ūkio technikos variklio galingumą programiniu būdu?

Dauguma žemdirbių nori efektyviai išnaudoti turimą techniką, pagal turimus plotus bei ekonominius išteklius. Pasirinkę  silpnesnę traktoriaus versiją, didėjant dirbamos žemės plotams, ūkininkai susiduria su bėdomis, nes užkabinus, kad ir vienu korpusu daugiau turintį plūgą, pradeda trūkti galios, todėl norint atlikti būtiniausius darbus, užtrunkama ilgiau. Netinkamas apdirbimo greitis, tai ne tik suprastėjusi arimo kokybė, bet ir ženkliai padidėjusios kuro sąnaudos per vieną darbo motovalandą.

Nuolat besikeičiančios meteorologinės sąlygos verčia skubėti atlikti žemdirbystės darbus, tačiau turima technika neleidžia jų atlikti laiku ir tinkamai paruošti dirvą. Naujas traktorius - ne išeitis, nes itin galingas traktorius daugiau laiko stovės be darbo ir bus ekonomškai nebenaudinga investicija.

Kaip visi žinome, tos pačios bazės traktoriai, turi keletą galingumo versijų, nors techniniu požiūriu turi tuos pačius mazgus, tik kitokius galingumo nustatymus programoje. Tuo tarpu kainos skirtumas gali siekti dešimtis tūkstančių eurų.

Mes atrakinsime šį galingumo rezervą traktoriuje, naudodami originalius gamintojo nustatymus, todėl padidės darbo našumas, pradirbę tą patį laiką įveiksite ženkliai daugiau ploto ir sutaupysite degalų.

Norėdami sužinoti kiek galios galima pridėti jūsų traktoriui, pasirinkite gamintoją bei modelį kairėje pusėje esančioje lentelėje. Norėdami sužinoti daugiau informacijos arba norėdami registruotis paslaugai, spauskite 'registruotis dabar', įrašykite savo kontaktinius duomenis ir mes su jumis susisieksime. Sutarę jums tinkamą laiką - atvyksime patys!
Copyright @ Startline.lt 2022