Pasirinkite savo automobilį pagal markę, modelį, metų laidą, variklį:
REIKIA GALIOS?


REGISTRUOKIS DABAR!


Užtruksi tik minutę! Tereikės užpildyti paprastą formą, kurioje nurodysi/patikslinsi savo automobilio duomenis, įvesi savo kontaktus. Pasirinksi laiką kada patogu bus atvykti ir nekantriai lauksi tos dienos!

REGISTRACIJOS FORMA
KLIENTŲ ATSILIEPIMAI
KĄ APIE MUS KALBA
R. Fetingis
Vilnius | TV laida Autopilotas

"Puikūs kvalifikuoti specialistai. Daug metų su "Startline" bendradarbiaujame ir neturėjome jokių bėdų.
Rekomenduoju.""Autoplito" laidos video klipus galite pamatyti mūsų video rubrikoje.

Indrė Senkute
Lenktynininkė | VW Golf 6 2.0 GTI CUP

Startline kompanija yra fantastiska. Atvaziavau  pasitikrinti ar nera bedu su VW golf GTI cup, o isvaziavau su 40Hp daugiau ir puikiai sureguliuotu motoru. Iskart po apsilankymo pas Startline -1,5sec. Ačiū vyrukams už galimybę vaziuoti greiciau!.Indrė Senkutė apibūdinama kaip viena greičiausių šalies žiedo lenktynininkių.

Indrė Senkutė on youtube

Inga Juškevičiūtė
Kaunas | VšĮ „Greičio lyga"

Tiek automobilių sporte, tiek gyvenime žmonės ir sportininkai, mokėdami pinigus, nori finišą pasiekti laimingi: visada norisi rankose laikyti kokybišką produktą ar puikiai praleisti laiką lenktynėse. Taip pat ir su automobiliais: savo „bolidus“ norisi patikėti tik geriausiems ne tik kainos, bet ir paslaugų kokybės atžvilgiu. Tuo „Startline“ ir skiriasi nuo kitų: rekomenduodama juos, esu visiškai rami žinodama, kad siūlau geriausius savo srities specialistus.

Kestutis Fedirka
Kaunas | fotoskrydis įkūrėjas

Su Startline turiu reikalų jau ne vienus metus. Tad nesiruošiu mesti kelio dėl takelio.
Mano automobiliai, kuriems didinau galią:  Porsche Panamera Turbo, Nissan GT-R, Audi RS6, BMW M5, Mecedes Benz C class 2016m., BMW X5, BMW 7.  Laimėta per 15 taurių įvairiose draguose, tačiau svarbiausia, jog visi šie automobiliai tiko kasdieniniams vartojimui, nors jų galia siekė net 900 AG.  Taigi jei nusprendėte normaliai pralėkti, nebūtina pirkti specialų automobilį. Neskubėkite pirkti nepasitarę. Nuvykite į Startline ir jums pasiūlys kokį nors projektėlį, kurio vienu šūviu nušausite du zuikius – turėsite ne tik kasdieninį automobilį bet ir labai greitą raketą, su kuria nebus gėda ir palenktyniauti pagreičio varžybose

R. Čapkauskas
Kaunas | lenktynininkas/Autoserviso vadovas

"Esu reiklus žmogus sau tiek sporte, tiek gyvenime, tiek darbuose. Reiklumas atsiranda siekiant kokybės tiek darbuose ir mano turimo autoserviso veikloje, tiek renkantis partnerius. Startline, keldami aukštus reikalavimus savo paslaugai yra tas partneris, kuriuo galiu
pasitikėti".


Lietuvos ir Latvijos sporto meistras, daugkartinis žiedo ir ralio čempionas, „Čapkauskas turbinų taisymas“ serviso savininkas.

Edvinas Einikis
Panevėžys | Lenktynininkas

Esu patenkintas, kad patekau i Startline rankas, pradėjau tobulinti savo "dailly car" ir visada buvau patenkintas gaudamas įrodimą kas buvo ir kas padaryta, visada pasako ko reikia, kad butu dar geriau! Su naujuoju "race car" taip pat nedvejodamas keliavau į Startline, kad turėti maximum ką galima padaryti iš S4 3.0TFSI konsultavausi ir buvo išvardintos dalys, kurias reikia pakeisti, kad gauti max power, nelindus į motoro vidų. Šiuo metu turiu du automobilius, modifikuotus Startline: Audi S6 620ag su 800nm ir Race car Audi S4 540ag ir 640 nm.


Kas dar man patinka is Startline komandos, kad jie ne tik moka gerai dirbti, bet ir patys konstruoja bombas nuolatos, su kuriomis važinėja!

Tomas Nicholsonas
Vilnius | Verslininkas

The team at Startline are First Class. They are very knowledgeable about all aspects of tuning, not just remapping. They are very efficient and friendly and are true petrolheads! Without a doubt the best place for tuning in Lithuania. I recommend them 110%!

ATGAL
SEKANTIS
MUS 
RASI ČIA
Ateities pl. 2V, Kaunas
Kirtimu g. 41A, 02244 Vilnius
Naujoji g. 31A, 62175 Alytus
Dirbame darbo dienomis, nuo 9:00 iki 18:00
Šeštadienį ir sekmadienį - nedirbame.
Copyright @ Startline.lt 2024