Sunkvežimių galios didinimas

 

Kodėl verta didinti sunkvežimio variklio galingumą programiniu būdu?

 

Padidinti variklio galią ir pasiekti aititinkamų rezultatų galima ne tik lengviesiems automobiliams, bet ir sunkesvorei technikai. Padidintas sunkvežimio galingumas, tai sutaupytas kuras, sutrumpėjęs kelionės laikas ir didesnis važiavimo malonumas vairuotojui.

Sunkvežimiai gaminami įvairių galingumų, nors varikliai ir jų mazgai identiški (pavyzdžiui turbina, purkštukai yra tokie patys, tiek silpnesnio, tiek galingesnio sunkvežimio), kai tuo tarpu sunkvežimio kaina skiriasi ženkliai.

Mažesnio galingumo sunkvežimis pakrautas dideliu kroviniu įsibėgėja labai lėtai, o važiuojant kalnuotomis vietovėmis vartoja itin daug degalų (lyginant su galingesniais vilkikais), todėl tinkamai suprogramavus silpno sunkvežimio variklio valdymo kompiuterį, galima pasiekt labai gerų rezultatų, tiek kuro suvartojimo atžvilgiu, tiek pačia važiavimo kokybe.

Norime atkreipti dėmesį į tai, kad norint efektyviai taupyti kurą, modifikavus variklio programą, tuo turi būti suinteresuotas asmuo vairuojantis sunkvežimį. Kuro taupymas yra paremtas sunkvežimio padidėjusia galia bei sukimo momentu. Padidėjusi galia leidžia tokio paties svorio krovinį tempti aukštesne pavara, ko pasekoje, variklio sūkiai yra žemesni, o tai reiškia, kad ir įpurškimo ciklų yra mažiau.

Jeigu sunkvežimis turi standartinius 410 arklio galių, perprogramavus variklio valdymo kompiuterį, galia padideja 30 – 60 arklio galių, o sukimo momentas 200 – 250 niutonmetrų. Tai leidžia sutaupyti nuo 1 iki 3 litrų kuro šimtui kilometrų.

Modifikuodami variklio valdymo programą, taip pat sumažiname “adblue” suvartojimą (esant galimybei).

Dėl galios, ekonomiškumo didinimo, taip pat “adblue” suvartojimo mažinimo, bei visiško atjungimo, kainų ir iškilusių klausimų, prašome susisiekti su mumis.

Pastoviems klientams bei kompanijoms turinčioms daugiau sunkvežimių, darome dideles nuolaidas!
Copyright @ Startline.lt 2024